John Kelly

18. května 2008 v 16:18 | Nicol:-)

Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics

Zpěvák

Datum narození: 08.03. 1967 (41 let) Místo narození:
Talavera, Španělsko Znamení: Ryby
John Kelly se narodil v Talaveře ve Španělsku. Proslavil se především jako člen hudební skupiny Kelly family.Johny má celkem dalších 11.sourozenců, z toho osm zpívajících. Kathy, Patricia, Maite, Barby, Jimmy, Joey, Paddy a Angelo.
John Kelly je nejstarším chlapcem ve skupině. V minulosti byl hlavní hvězdou kapely. Většinou hraje na kytary, ale po nějaký čas byl i bubeníkem skupiny. Je také velice úspěšným zpěvákem (například písně - Santa Maria,Red Shoes,...aj.).Lidé, kteří jej znají, říkají, že je trochu ostýchavý a introvertní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama