Listopad 2008

Roses

29. listopadu 2008 v 23:39 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Obrázky a collorky

Zima ♫

29. listopadu 2008 v 21:25 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Obrázky a collorky
Ha,
a máme tady sníh...zimu...a brzo také Vánoce a nejen to...vánoční prázniny ...ehm.. my školáci , a dospělí volno....už se těším...ehm..na ty prázdniny..Vánoce ty mi sou celkem putna :-) A protože už máme tu zimu , tak Vám sem přidávám další dávku obrázků...před třemi měsíci to byly pozdimní a teď už ty zimní :-)

Papa vaše NiQinQa♥KiTtynQa:-*

Kate Alexa

29. listopadu 2008 v 13:24 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Mp3-ke stažení

Olivia Lufkin

29. listopadu 2008 v 13:08 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Mp3-ke stažení

Patty dneska slaví!!!! 25.11.

25. listopadu 2008 v 18:07 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Narozeniny!
Ahojky...
Všem Kelly Fans...
Dneska naše Patt slaví svoje 39. narozeniny!!!!!!

:-)
Tak ji přejem Vše nej :-)

Angelo Kelly 22.11. Retro hall / Praha

24. listopadu 2008 v 17:30 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Angelo
Takže a je po koncertě :-(...ach jooo ale přece jen jsem naplněna radostí , plná dojmů tad...
Prostě to shrnu....ÚŽASNÉ!!!!!!!!!!!!!
Angelo válel vážně na jedničku :-) s hvězdičkou .-) Bylo to něco fakt úžasnýho, vůbec nelituju... Jen co mě mrzí nejvíc je to že už je po...tak rychle to uteklo...hned bych jela znovu....:-)
Takže....Procpala jsem se s kámoškama tak do druhé a půl řady xD takže paráda...Angelo se dal z této dálky nádherně sledovat a nejen z téhle xD asi z každého úhlu....
Zazpíval nám celé Album LOST SONS :-) a pak ještě Because its love , I Cant help myself a novou verzi An Angel...prostě nádhera...:-) Pak jsme stáli řadu na podpis a fotku....každej se tlačila a ten kdo se netlačil tak byl v tísni bláznivých fans , takže se opravdu nedalo dýchat xD Ale to jde teď stranou..prostě tam BYL!! ANGELO!!! pořád tomu nemůžu uvěřit že jsem ho viděla na vlastní oči a v životní velikosti!! xD je to pro mě prostě jako sen! :-)
Nafotila jsem celkem dost fotek....baterie byly nabité do té doby než jsem přišla nařadu , vyfotit se s Angelem....Mojí kamarádce se asi v polovině koncertu vybily baterie takže jsem ji pak půjčila foťák aby se s Angelem vyblejskla...i když baterie se mi pomalu a jistě vybíjely :-) ale co je to kámoška a když měla vybitej foťák tak sem jí to půjčila..ještě aby ne xD ...no jenže pak ho chtěla půjčit i moje druhá kámoška přestože baterie vybité neměla..no ale tak sem ji ho půjčila..po hodině a půl čekání v houfu jsem se dostala konečně na řadu...ale...dala jsem ochrance foťák :-) a Angelo se mi podškrtnul a usmíval se ...bože...Já z toho pořád nemůžu :-) no a pak ještě se podškrtnul mojí kamarádce ,která bohužel neměla to štěstí na koncert jet :-( škoda....No nic takže k věci xD no a pak když jsem si jako stoupla s Angelem na fotku tak ochranka jenom : ,,Baterie vybitá " tak jsem tam zkoušela ho zapnout a vypnout a ono pořád nic prostě se nerozjel...zklamalo mě to zrovna v takovýhle chvíli..a to zrovna moje dvě kámošky byl po fotce a nebyly nikde na dohledu aby mi alespoň ta jedna který foťák šlapal jak měl ho půjčila takže sem měla smůlu...nakonec se jedna holka nabídla že nás tedy spolu vyfotí...byla jsem ji moc vděčná a ještě pořád jsem..takže nás cvakla no a pak sem jí dala e-maila no a snad fotku pošle..ještě mi nedorazila ,ale třeba neměla čas :-) Tak uvidíme....Těch zážitků bylo o mnoho víc ,ale kdybyhc se tu měla vypisovat tak potěš pánbůh xDTaky bylo úžasný jak holky předávaly Angelovi překvapení od všech Czech Fans....:-) "golden note" :-) Fakt nádhera..Fakt se Verunce moc povedla....:-) škoda jen že tam nejsem podepsaná a ani sem nepřispěla :-( nějak jsem holky neviděla a nebo vůbec nepoznala :-( To mě mrzí :-) no co Angelo z toho měl radost :-) Nejlepší byly jeho reakce xD opravdu jak malé dítě xD a to bylo strašně krásný xD a pak při písničce an Angel to byla taky nádhera jak se tak trošku rozčiloval xD no prostě Bájo!!!!!!Tady dole budou i videa z koncertu a pak sem dám i fotografie které jsem fotila :-)

Vaše NiQinQa♥KiTtynQa:-*

Click na celý článek

Kelly kids skiing 1980

23. listopadu 2008 v 17:48 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Videa23.Listopadu! :-* jéééé

23. listopadu 2008 v 17:15 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Deníček
Ahojky moje lidičky...
tak se k Vám zase hlásím...Takže...
22.11.2008 - uplně nejlepší den v mým životě (aspoň doposud :-)
Proč?? - byla jsem na koncertu Angela Kelly :-) Božeee byla to nádhera..Angelo válel ;-) a jak mu to seklo...No prostě sem z toho vyplácaná ještě teď a asi ještě hodně budu...:-)
nejvíc co mě mrzí na tom koncertu je to..že sem svým kamarádkám půjčila tam foťák ,aby se vyfotily s Angelem a když došla řada na mě tak se mi zrovna vybila baterie :'-( fakt smůla no...nakonec mě vyfotila jedna moc sympatická a vypadající přátelsky holčina tak jsme se domluvili že mi moji fotku s Angelem pošle na maila tak snad...:-) budu tam vypadat jak kokot ale co xD je mi to jedno sem to prostě já a sem tam prostě s ANGELEM!!!! Bože! já z něj nemůžu je fakt krásnej, naživo ještě víc než na fotkách..na koncertě sem se procpala dopředu..kde byla Mirka :-) (taky kámoška :-) viď ?xD ) Takže jsem uplně nádherně viděla..škoda jen že nepostál chvilku na místě takže sem ho netíhala fotit vždycky to vyfotilo až když už byl pryč xD ale fotek mám něco málo přes 400...:-) takže až je zmenším hodim je na blog :-) ach jooo tohle byl fakt nej ztrávený den v mým životě :-):-):-) ANGELO KELLY FOREVER!!!!!!!:-*

:-( pardon

20. listopadu 2008 v 20:04 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Popelnice xD
Ahojky...
Jak jste si jistě všimli , v poslední době sem nepřidávám skoro žádné články...
Chci se omluvit...protože v poslední době mi to prostě nevychází s časem a když už jsem na kompu tak nemam skoro čas....:-( mrzí mě to ale prostě....když bude čas...přidám aspon jeden článek nebo se aspon budu snažit ho sem dát...navíc tenhle týden mam pořádnný fofr teda..takže se není čemu divit...doufám že prominete :-*

Papa vaše NiQinQa♥KiTtynQa:-*

Angelo ZDF Fernsehgarten 24.06.07 Part I

18. listopadu 2008 v 18:09 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  AngeloDEJTE SI TO NA BLOG!!!!!!!!!!

18. listopadu 2008 v 17:55 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Popelnice xD
"Ahoj,prosíííííííííííím pomozte blog.cz !!! Jestli nepřečteš a nesplníš,ohrožíš i svůj blog!!!Týká se to všech blogařů na světě!!Ale jen blog.cz!! Tady:
Nepodařilo se připojit k databázi. Systém je v tomto okamžiku pravděpodobně přetížen.
Omlouváme se za problémy, zkuste se, prosím, připojit později.
Děkujeme za pochopení. Tak tohle se nám ukazuje stále častěji. Je možné, že blog.cz bude zrušen v důsledku obrovského množství (nejen) nepoužívaných blogů. Takže si prosím tuhle petici celou zkopírujte na blog a pomozte nám zabránit zrušení www.blog.cz a pokuste se smazat své vedlejší blogy, které nepoužíváte. Děkujeme za pochopení. Dej si to prosííím na blog!"

Na úvod :-*

17. listopadu 2008 v 10:55 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Záhlaví na zakázku ;-)
Na úvod....
Takže sem se rohodla že začnu dělat záhlaví na zakázky, na přání bych k tomu mohla udělat jednoduché i pozadí takže celý desing :-) ale to jen vyjímečně :-)
Takže teď k tomu záhlaví....
Zakázku budete vyplňovat podle těchto otázek :-)Abych pak věděla pro koho to je ...:-)

Otázky pro vyplnění :
1.tvůj nick
2.adresa tvého blogu ( ať vim kam ti písnout až to bude hotové )
3.Co by na záhlaví mělo být hlavním tématem? ( Vánoce, nebo třeba nějaká zpěvačka či co )
4. do jakých barev by mělo být záhlaví? ( uveď přímo barvu , a její ton..takže světlá tmavá atd..něco mezi ;-) )
5.co by záhlaví mělo ještě obsahovat atd...
6. a svolení jestli ho mohu dodělat podle sebe ( např doplnit nějaké kravinky jako třpyt bo něco takového ) pokud s tim nesouhlasíš nevadí ;-)
7. Papa ( s mým časem záhlaví může trvat i několik dní ..většinou by do týdnu mohlo být ,ale radši si ho objednávejte dříve ,aby jste ho na den co ho chcete publikovat na svém blogu už měli :-)
8.Záhlavka dělám popořadě podle objednávky ,kdo dřív přijde ten dřív mele..takže ne že začnu dělat záhlaví pro pátého zákazníka a na ty první se vybodnu a řeknu si ?,No jo tenhle psal že to potřebuje , tamty ne tak nejdřív tenhle a pani ony...ne! tak tp prostě nebude ;-)..souhlasíte? ( piš jne ano-ne )


P.S. - no ale asi ta záhlavka nebudou žádná sláva xD vim já??? uvidíme jakou budu mít náladu na té to celé závisí xD


To je všechno :-)

Vaše NiQinQa♥KiTtynQa:-*

2.bleskovka

16. listopadu 2008 v 17:20 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Soutěže
Ahojky :-) Takže tady je 2.bleskovka na tomhle blogu tak se zapoj ;-)...

Takže :
1.Ahoj
2.Líbí se ti tu?
3.suchar x hamburger ?
4.léto x zima ?
5.Kelly Family x Tokio Hotel ?
6.H2O stačí přidat vodu x Hannah Montana ?
7.Líbí se ti tu?
8.Co by jsi tady chtěl/a změnit?
9.Přijdeš ještě?
10. Značkový obchod x blešák ?
11. converse x boty na podpatku ?
12. zmrzlinový pohár x horké maliny ?
13. lak na nehty : černý x bílý ?
14 . Emo x Scene ?
15. růže x gerbera
16.co na diplom?
17.pááčko :-)

tučňák

15. listopadu 2008 v 17:20 | NiQinQa♥KiTtynQa:-* |  Popelnice xD
Tento tučňák hledá blogy, na které by mohl chodit....
Podepiš se a dej vedět tučňákovi o svým blogu xD
wiki xD, Beruška, miguel, *..°°BaRuNkA°°..*, Naty25, NiQinQa♥KiTtynQa:-*
Tak si to dej taky na blog a připiš se :-) tak jako jááá xD


AVATARS 6

15. listopadu 2008 v 15:31 | NiQinQa♥KiTtynQa:-*


AVATARS 5

15. listopadu 2008 v 15:27 | NiQinQa♥KiTtynQa:-*