Leden 2011

Anketa č. 12

30. ledna 2011 v 14:19 | Alien |  Ankety

Rozhodla jsem se udělat anketu, která se týká Paddyho a Angela... Všichni jistě víme, že Paddy napsal píseň svým sourozencům s názvem Brother Brother, je překrásná, ale také víme, že Angelo napsal píseň o Paddym, s názvem Returned, která je také nádherná... Obě jsou nádherné, jak na poslech tak textově a ještě darované... Která je ale hezčí? =)


www.love-my-world.blog.cz

Já a moje cíle

29. ledna 2011 v 22:53 | Alien
Ahojky...
Tak jsem si taky řekla, že by jste něco měli vědět o mě, jaké jsou mé cíle co mě motivuje atd...
Tak teda... =)

Jméno: Nikola
Přezdívka: Alien, Nikuška =)
Věk: 17 let
Co miluju: Čokoládu, hlavně bílou studentskou pečeť! , zmrzlinové poháry, kofolu a vůbec všechno co je sladký a co dietní jídelníček nepovoluje ani v tom nejhorším snu! =)

Co nesnáším: Svoje špekatý břicho, stehna jako špalky a strie, které se mi vytvořily na bocích, díky mojí vlstní blbosti! =D jo a taky nesnáším játra, vepřový a borkolici... brrr =!

Co mě motivuje cestou zhubnout: Takže ze všeho nejvíc mě motivuje léto, já vím, člověk si řekne, že jsem možná blázen, že teď v lednu řeším léto, které je ještě za humna, ale já si naopak říkám, že je za rohem, no ne? Únor má jen 28. dní, které uběhnou jako voda, po něm přijde hned březen, který se přehoupne, máme tu duben, který též uteče jako voda a v květnu začíná být konečně teplo na kraťasy a já svoje špalky nehodlám v tomhle stavu nikde ukazovat! A pak že máme moře času... Naopak, pěkně nás tlačí...
Dále mě motivují plavky, které bych si chtěla koupit, ale na tuhle postavu, mě ani nehne! Co mě motivuje dál? Nechci se probouzet každý den s tím, co kdybych byla hubenější a snít o tom že budu mít ploché bříško, jako většina těch modelek, říkám si, ploché břicho může mít každá, i obyčejná holka, záleží jen na ní, a když nebudu chtít já sama, nikdo jiný za mě nezhubne a já jednoho krásnýho dne se podívám opět do zrcadla a zjistím, že ta kila, která jsem nabrala za dalších posledních pět let se budou shazovat daleko hůř, než ta co jsem měla v roce 2011, a pak zjistím že je ze mě koule a že už to nemá cenu, protože by to bylo moc práce a dřiny... Naopak! Chci se probudit a podívat se do zrcadla ráda, být na to pyšná, nosit upnutá trička a vůbec... =)
A navíc, chci si znovu piercing do pupíku, ale copak ho budu moct někde ukazovat? Ne! A to je další mojí motivací!=) 
www.love-my-world.blog.czMé cíle: 
1. Váha : 42kg
2. Váha: 40 Kg
3. Pravidelně běhat
4. Jíst méně
5. Vyškrtnout sladké z jídelníčku a jednou provždy říct, ne!
6. Pít denně Nejmíň 2 litry... ( Vzhledem k tomu, že vypiju nanejvýš denně tak tři skleničky, to bude boj... xD ale co )


www.love-my-world.blog.czHubneme společně!

29. ledna 2011 v 22:29 | Alien
Ahojky,
tak mě tak napadlo, že čím více nás bude tím lépe hubnutí zvládneme, protože si myslím, že podpora je velmi důležitá. Přestože občas zhřešíme nějakou tou kostičkou čokolády, potřebujeme vědět, že tu pořád někdo je, kdo řekne, nevadí, ale ty to dokážeš! Nezapomeň na své motivace, nezapomeň na své cíle, přece to teď nevzdáš! =)
A přesně toho bych tu chtěla docílit, nikoho nenutím, ale kdyby se našel někdo kdo by měl zájem budu moc ráda, protože lidé kolem mě, mi stále nevěří, že to dokážu, ale hubnutí je stav mysli, a i člověk někdy myslet zapomíná,...

Napadlo mě, že bychom si nestanovily žádný určitý počet dní nebo tak, ale každá bysme si ujasnila co vlastně chce, a své dny by si zapisovala např. do sešitu a pak bysme to spolu mohly probrat =) něco jako bilance dne, co se povedlo, co naopak ne, až na to, že by se to týkalo naší diety, nebo-li cílu zhubnout A já se rozhodla své kroky psát sem... =)

V kolektivu to půjde určitě snáz, tak pokud se někdo najde, budu jedině ráda! =)
www.love-my-world.blog.cz


Proč jsem založila rubriku "hubnutí"

29. ledna 2011 v 22:19 | Alien |  Ostatní

Ahojky všem,

rozhodla jsem se založit novou rubriku s názvem hubnutí a ihned Vám ráda vysvětlím proč...

Asi to zná každá z nás...

Už zase se na vás šklebí tvář krásné štíhlé dívky, ať už z různých časopisů nebo televizních programů a náhle máte výčitky svědomí, že vy se zrovna "už zase" cpete čokoládou a místo toho aby jste šly běhat, se válíte na gauči a pozorujete bednu... Pak následuje několikaminutové prohlížení se v zrcadle, a chyb, které najdete je požehnaně... Najednou si uvědomíte, že takhle by to nešlo, a zkoušíte zhubnout, ale dlouho to nevydržíte, a zase sáhnete po něčem sladkém, pak si řeknete, a co "kašlu na to, zas tak hrozné to není."
Pak uplyne nějaká doba a opět zjistíte, že tohle nechcete, a následují další marné pokusy, přestože už předem víte, že dopadnou jak ty předešlé...

Která z Vás to nikdy nezažila? =)

Bohužel patřím mezi ty co mají velké cíle, a pak rychlý spád... a to je špatně... hodně věcí mě motivovalo, k tomu abych začala hubnout... a tentokrát věřím, že to vyjde... =)

Většina z nás se s tímto problémem potýká dnes a denně, a stále žádné výsledky...
A proto jsem se rozhodla založit tuhle rubriku, aneb pokusit se splnit si svůj sen za krásnou a dokonalou postavou =)
Budu moc ráda, když mě podpoříte, a co víc, když do toho půjdete se mnou =) ve dvou a více se to táhne lépe, a já věřím, že spolu to zvládneme! =)

www.love-my-world.blog.cz

0.1.3.

29. ledna 2011 v 15:14 | Alien |  Kusovky
www.love-my-world.blog.cz


Stmívání

28. ledna 2011 v 14:01 | Alien |  Parodie
Na youtube jsem našla parodii na celý film Stmívání, přijde mi dost povedená a vtipná... na ukázku sem vám dám několik částí, a pokud budete mít zájem, tak už si to dohledáte ;)


Anketa č.11

27. ledna 2011 v 14:10 | Alien |  Ankety

Všechny jsou krásné, ale která je nejhezčí?

Která z písní od Angeeho se ti líbí nejvíc?

www.love-my-world.blog.cz

0:1.2.

27. ledna 2011 v 8:30 | Alien |  Kusovky
www.love-my-world.blog.cz

Mrazík - parodie

26. ledna 2011 v 15:00 | Alien |  Parodie
Někomu přijde, trapná, někomu vtipná, mě to přijde jako zlatý střed, zasmála jsem se, přestože mi chvílema připadala směšná, a to si myslim je hlavním důvodem, proč byla tahle parodie vytvořena... No, tak se na ni mrkněte župánci =)


Anketa č.10

25. ledna 2011 v 14:00 | Alien |  Ankety

Tak jsem vytvořila další anketku. Každý z nás ví, že několik Kellýků stále koncertuje. A mě by zajímalo, na čí koncert byste jeli bez zaváhání, nebo na čívystoupení byste se chtěli podívat nejvíc?


www.love-my-world.blog.cz

0.1.1.

24. ledna 2011 v 18:00 | Alien |  Kusovky
www.love-my-world.blog.cz


Anketa č.9

23. ledna 2011 v 13:21 | Alien |  Ankety

Tato anketa se týká John a Maite, komu by se nelíbila jejich překrásná hudba? Já osobně jejich hudbu miluju =) A co vy?

Které z jejích doposud vydaných CD máš nejradši? =)

www.love-my-world.blog.cz

Maite a Patt - Fashion week ( 2011 )

22. ledna 2011 v 21:49 | Alien |  Videa
Nemám páru o čem se tam mluví, pač německy nerozumim ani slovo, možná tak schaize, ale to je teď mimo mísu, že? ´=) Ačkoli němčině nerozumím i já poznám o co tam jde... No, my si můžem nechat leda tak zdát. No nejsou tam naše holky krásný?? =) 

Slunce, seno...

22. ledna 2011 v 13:54 | Alien |  Parodie
Ahojky všem,
tak jsem se rozhodla dát sem něco i z jiného soudku než jsou Kellys a rozhodla jsem se pro parodie, zrivna tuhle jsem na několik koukala a smála jsem se jak tydýtek, tak snad se i vám budou líbit =)


Fotky Maite II.

21. ledna 2011 v 18:00 | Alien |  Maite

Tak a teď několik foteček krásné Maite =)

www.love-my-world.blog.cz

0.1.0.

21. ledna 2011 v 15:06 | Alien |  Kusovky
www.love-my-world.blog.cz